Про нас

Підприємство «Профі Стан» є динамічною і перcпективною компанією. Ми ввібрали в себе досконалий виробничий досвід вітчизняних заводів, таких як ПАТ завод «Червона Зірка» (ПАТ “Ельворті”), та надихаємося успіхом зарубіжних партнерів. Наша компанія була заснована в 2007 році, на базі згаданого вище заводу «Червона Зірка» – ключового підприємства України у сільськогосподарській промисловості. Даний завод був заснований ще в 1874 році, і ми пишаємося, що стали спадкоємцем такого потужного і прогресивного виробництва.

Завдяки великому спектру оснащення, продукція, випущена підприємством, відповідає високим запитам споживачів. Колектив ТОВ “Профі Стан” складається з компетентних спеціалістів, які знають усі тонкощі роботи в даній сфері і вкладають в кожне завдання багаторічний досвід. Саме тому нашим майстрам під силу зробити будь-який проект і втілити його в життя в оперативні терміни.

Наше підприємство має власне конструкторсько-технологічне бюро, що дає змогу створити проекти відповідно до Ваших вимог.

Співробітники ТОВ«Профі Стан» розробляють і виготовляють нестандартне обладнання для різних галузей промисловості і приватного бізнесу. Виробництво нестандартного промислового устаткування виконується як за нормативною документацією, так і по персональним замовленнями клієнтів. Саме тому діапазон наших клієнтів багатий на різні галузі:

  • машинобудування;
  • газопереробна галузь;
  • нафтопереробна галузь;
  • теплова і атомна промисловість;
  • металургія;
  • комунальне господарство;
  • сільське господарство;
  • хімічна і коксохімічна промисловість і багато інших.

Проектування і виробництво нестандартного обладнання виконується в повній відповідності особливостям Вашого підприємства. Грунтуючись на Ваших побажаннях, ми виконуємо свою роботу якісно і оперативно. Якщо Ви не зможете надати конкретні вимоги до замовлення, наші фахівці допоможуть сформулювати ясне бачення і створити правильне технічне завдання на виробництво нестандартного обладнання.

Наше підприємство виробляє функціональні запчастини до сільськогосподарської техніки, візки для перевезення жниварок, борони, зернозавантажувачі і решту грунтообробної техніки, яка не поступається  зарубіжним аналогам.

Якщо у Вас є питання, Ви можете поспілкуватися з компетентними менеджерами компанії «Профі Стан». Вони дадуть відповіді на всі питання, що стосуються виробництва та ефективної експлуатації обладнання. Будемо раді співпраці з Вами!